FESTYN DLA DZIECI Z GMINĄ CHEŁMNO W STAROGRODZIE
DZIEŃ DZIECKA 2020

Boisko sportowe „Gwiazda Starogród” – 9 sierpnia 2020r.

GMINNY DZIEŃ DZIECKA 2017

Boisko sportowe „Gwiazda Starogród” – 4 czerwca od godziny 14.00 do 18.00
Zdjęcia: Sylwia Stuka
Dziękujemy!

więcej szczegółowych informacji >>> Gmina Chełmno


Radosne Święto Maluchów - Dzień Dziecka w Starogrodzie: 1 czerwca 2016r.

Starogrodzkie organizacje społeczne - klub sportowy "Gwiazda Starogród", OSP Starogród, KGW Starogród sprawiły dzieciom wiele radości organizując dla nich imprezę z okazji Ich święta. Bardzo dziękujemy i chcielibyśmy, żeby wszystkie imprezy były tak udane. Niewątpliwie radość, szczerość i spontaniczność dzieci jest podstawą każdej dobrej zabawy.

30 maja 2015r. (sobota) godz. 14.00

Dzień Dziecka w Starogrodzie

Radosne Święto Maluchów.
W sobotę 30 maja z inicjatywy Rady Sołeckiej Starogrodu, OSP oraz GLK Gwiazdy Starogród odbyła się impreza plenerowa z okazji Dnia Dziecka dla najmłodszych mieszkańców Starogrodu.
Organizatorzy przygotowali dla dzieci wiele atrakcji:
- konkursy, gry i zabawy dla maluszków i starszych dzieci
- pokazy strażackie z czynnym udziałem dzieci
- zawody sportowe
- słodki poczęstunek
- nagrody i upominki

Dzień Dziecka w Starogrodzie upłynął pod znakiem zabawy, konkursów i pokazów z dziećmi w roli głównej. Dobra pogoda, wspaniały nastrój i wiele nagród sprawiły dzieciom wiele radości.

Dziękujemy organizatorom za trud organizacji, sponsorom za hojność. Wszystkim za ogromne serce dla dzieci i udaną imprezę.

Fotorelacja:


Dzień Dziecka 2014
w Starogrodzie, tak pięknie dawno nie było

01 czerwca 2014r., Zarząd Gwiazdy i Rada Sołecka Wsi Starogród zorganizowali Dzień Dziecka na boisku sportowym w Starogrodzie. Miło było popatrzeć jak na twarzy naszych najmłodszych uśmiech nie znikał przez całą imprezę i wraz z rodzicami, zawodnikami GLKS i zaproszonymi gośćmi z Domu Dziecka z Chełmna wszyscy dobrze się bawili a przy tym mogli skosztować różnych smakołyków. czytaj więcej na stronie "Gwiazdy" >>>

Dzień Dziecka - 2013 w Starogrodzie

01 czerwca 2013r., (w sobotę) na skwerku "Pod Górą Zamkową" mieszkańcy Starogrodu zorganizowali imprezę dla najmłodszych mieszkańców z okazji Dnia Dziecka. Dorośli mieszkańcy (rodzice) włożyli wiele wysiłku w przygotowanie wielu akrakcji, gier, zabaw, konkursów, słodkiego poczęstunku, wszystko pod patronatem Rady Sołeckiej. Dziecięcą imprezę, swoją obecnością zaszczycił Wójt Gminy Chełmno Krzysztof Wypij wręczając dziecom nagrody i upominki. Pomimo pewnych niedogodności, związanych między innymi z ulewą, która miała miejsce dzień wcześniej, impreza była udana a dzieci bawiły się doskonale. Ich radosne, uśmiechnięte minki świadczyły o tym najlepiej.
Dzień Dziecka był dobrą okazją do inauguracji mini golfa, dając możliwość (nieczęstą w naszym rejonie) zapoznania się zasadami uprawiania tego terenowego sportu.


K.I.
( wpisane: 02.06.2013r.)